Horká čokoláda s najmenej 56% kakaového masla. Čokoláda je vhodná na dekoráciu cukrárskych výrobkov, vďaka podielu kakaového masla sa ľahko rozpúšťa vo vodnej lázni, následne ochladí na približne 30°C, už sa nemusí nič viac pridávať. Ku čokoláde nesmie prísť voda. Po stuhnutí je čokoláda pevná a hladká. Čokoláda je balená po 200 g. Skladovať v suchu a tme.
Balenie obsahuje: 200 g
kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor - sójový lecitín
| Alergény | arašidy, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2214 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 529 kcal |
| Tuk | 32 g |
| - z toho nasýtených | 19 g |
| Sacharidy | 49 g |
| - z toho cukry | 43 g |
| Bielkoviny | 9,9 g |
| Vláknina | 6,9 g |
| Soľ | 0,13 g |
Chorvátsko
| Výrobca | Kaufland |
| EAN | 4337185756627 |
| Kód produktu | 400162n |