Čokoládová hmota je vhodná na výrobu krásných figurek a růží či jiných květin. Vhodné také na pokrytí dortů nebo cupcakes. Můžete ji také míchat s cukrovou та пастou nebo marcipánem, pokud chcete pokrýt větší plochy. Modelovací čokoláda je vyrobena z nejjemnější belgické čokolády a má lahodnou chuť. Čokoláda je připravena k použití, není třeba ji tavit ani zahřívat. Ideální pro potahování krémóvých dortů. Potah se nerozsáhne. Připava: Hněťte hmotu, dokud nebude měkká a hladká. Při míchání s cukrem nebo marshmallowovou hmotou nezapomeňte dodržet poměr 1:1. Otevřené obaly skladujte dobře uzavřené pri pokojovej teplote. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam sa poleva ľahko roztápa (aj tenšie) a rovnomerne vykrajuje.
Balenie obsahuje: 600 g
Glukózový sirup, cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sójový lecitín; prírodné vanilkové aróma, farbivo: E 104* (chinolínová žltá), E 132 (indigotín). Podiel kakaa min. 18,0 %. *môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2007 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 479,6 kcal |
| Tuk | 23,1 g |
| - z toho nasýtených | 14,6 g |
| Sacharidy | 63,6 g |
| - z toho cukry | 44,2 g |
| Bielkoviny | 3,9 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,2 g |
Nemecko
| Farba | zelená |
| Kategória: | Plastová čokoláda |
| Sviatok svätého Patrika | |
| Výrobca | Cake Masters |
| EAN | 4250712336591 |
| Kód produktu | 13659 |