Ozdobné čokoládové zdobenie v podobe abecedy, písmen, číslic, smajlíkov a znakov, ktoré doplnia vaše tortové a cupcakové dekorácie. Ozdobte svoje torty v profesionálnom štýle s očarujúcimi čokoládovými štvorlístkami. V balení celkovo 90 ozdobných prvkov.
cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, kakao min. 57%
| Alergény | mlieko, orechy, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 2448 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 584,9 kcal |
| Tuk | 42 g |
| - z toho nasýtených | 27 g |
| Sacharidy | 42 g |
| - z toho cukry | 42 g |
| Bielkoviny | 5,2 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4049583111754 |
| Kód produktu | 1175 |