Loading...

Obrus na párty 180 × 120 cm Paw Patrol plastový

Podrobný popis produktu

Blíži sa ďalšia narodeninová oslava. Obrusy Amscan sú na ňu určite tým správnym párty doplnkom. Vyberte si farebný plastový obrus, ktorý je potlačený peknými motívmi. Obrus môžete používať opakovane a dlhodobo, stačí ho podľa potreby vyprať.
Keďže na detskej narodeninovej oslave nesmie chýbať jedlo, použite tento plastový obrus na zakrytie stolíka. Nech už je príležitosť akákoľvek, obrus Amscan sa veľmi ľahko používa. Rozmery 180 x 120 cm.

Súvisiace produkty Paw patrol

3,80 EUR
Skladom
2,70 EUR
Skladom
1,60 EUR
Skladom
2,90 EUR
Skladom

Technické parametre

Paw patrol
Obrusy na párty
Výrobca Amscan
EAN 013051864149
Kód produktu 9903821

Recenzie produktu

Napísať recenziu
OK
Pecka

Overený zákazník - je recenzia od zákazníka, ktorý si výrobok zakúpil.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.