Loading...

Jedlý papier Paw patrol - Labková patrola všetci priatelia 20 cm

Jedlý papier s potlačou Labková patrola. 20 cm. ... celý popis
Na sklade viacej ako 10 ks
ks

Podrobný popis produktu

Jedlý papier na jednoduché a rýchle dekorovanie tort. Ide o bezlepkový výrobok. Na jeho výrobu sú použité kvalitné suroviny a potravinárske farby. Tlač sa robí na špeciálnej potravinárskej tlačiarni. Jedlý papier umožňuje ozdobenie torty či iných dezertov. Kladie sa na hotovú torta, ktorej vrchnú časť môžete potrieť tenkou vrstvou maslového krému či fixačného jedlého gélu. Papier položte na túto vrstvu, uhlaďte a potrite opäť gélom. Bude lepšie držať a rozjasnia sa jeho farby. Položte ho na tortu minimálne tri hodiny pred konzumáciou, aby bol pri servírovaní torty mäkký. Na tomto jedlom papieri je vytlačený motív Labkovej patroly. Priemer 20 cm.

Zloženie: Olivový olej, voda, zemiakový škrob
Farbivá: E102, E122, E133, E151
Zahusťovadlo: maltodextrín

Zloženie produktu

Olivový olej, voda, zemiakový škrob, farbivá: E102, E122, E133, E151, zahusťovadlo: maltodextrín

Súvisiace produkty Paw patrol

3,80 EUR
Skladom
6,10 EUR
Skladom
14,70 EUR
Skladom
23,40 EUR
Skladom
23,40 EUR
Skladom
4,20 EUR
Skladom

Recenzie produktu

Napísať recenziu
veľmi pekné
Prišiel v poriadku, pekná tlač.
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
Super všetko v poriadku veľmi pekné

Overený zákazník - je recenzia od zákazníka, ktorý si výrobok zakúpil.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.