Jedlý fondánový papier na tortu. Pomocou tejto ozdoby môžete ozdobiť tortu bez väčšej námahy. Papier neobsahuje cukor, je potlačený potravinárskym farbivom a je jedlý. Pred použitím na tortu ho stačí vybrať z obalu a umiestniť na tortu tesne pred podávaním. Či už ide o torty alebo dezerty - v podstate neexistujú žiadne obmedzenia, pokiaľ je zabezpečené, že povrch, na ktorý sa topper umiestňuje, nie je príliš vlhký. Vlhkosť uvoľňuje najmä krém alebo maslový krém.
škrob, sladidlo: E965, stabilizátor: E460i, zahusťovadlo: maltodextrín, zvlhčovadlo: E422, stabilizátory: E414, E466, emulgátor: E433, aróma, konzervačné látky: E330, E202, sladidlá: E955, E321, E121, farbivo: E11. *E102, E122: môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.
| Energetická hodnota kJ | 1376 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 328,8 kcal |
| Tuk | 0,0 g |
| - z toho nasýtených | 0,0 g |
| Sacharidy | 69 g |
| - z toho cukry | 0,4 g |
| Bielkoviny | 0,0 g |
| Soľ | 0,1 g |
Španielsko
| Farba | modrá |
| Výrobca | Dekora |
| EAN | 8435599749504 |
| Kód produktu | 231387 |