Túto farebnú explóziu odporúčame na vytvorenie atraktívneho, dokonca výrazného vzhľadu dezertov a najmä vianočného cukrovia. Ak si chcete vychutnať svoje obľúbené posýpky, vysypte obsah balenia do väčšej misky alebo pohára a premiešajte.
Balenie obsahuje: 80 g
Cukor, práškový cukor, pšeničná múka, škrob (pšeničný/kukuričný/zemiakový), voda, glukózový sirup, maltodextrín, slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, ryžová múka, krehká čokoláda (mliečna čokoláda (51,8 %) [cukor, kakaové maslo min. 20 %, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor sójový lecitín, aróma, kakao min. 32 %]) stabilizátory: arabská guma, agar, želatína(rybia), leštiace látky; karnaubský vosk, šelak, farbivá: E124, E129*, E133, E174, karotény, anatto.
| Alergény | lepok, mlieko, sója, ryby |
| Energetická hodnota kJ | 1731 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 413,6 kcal |
| Tuk | 4,1 g |
| - z toho nasýtených | 2,4 g |
| Sacharidy | 90,6 g |
| - z toho cukry | 75,8 g |
| Bielkoviny | 2,7 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | čierna / Silver / zlatá / ružová |
| Výrobca | Tasty Me |
| EAN | 8720629620176 |
| Kód produktu | TM.2317 |