Cukrové perly Tasty Me metalická strieborná / modrá 4 mm. Tieto cukrové perly sú veľmi jedlé a dokonale okrúhle. Ozdobte nimi svoje najchutnejšie výtvory a dodajte im extra slávnostný nádych! Neumiestňujte na priame slnečné svetlo kvôli zmene farby. Skladujte na chladnom a suchom mieste (od 8 do 24 stupňov). Bez obsahu AZO
Balenie obsahuje: 70 g
cukor, škrob (kukuričný/pšeničný), maltodextrín, glukózový sirup, farbivá: E174, E131; lesk: E904.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1637 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 391,2 kcal |
| Tuk | 0,3 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 92,8 g |
| - z toho cukry | 74,8 g |
| Bielkoviny | 2,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,3 g |
Holandsko
| Farba | modrá / Silver |
| Výrobca | Tasty Me |
| EAN | 8718734054818 |
| Kód produktu | TM.2274 |