Vytvorte viac strašidelných halloweenských tort, koláčikov a sušienok s touto sadou 12 dekorácií Wilton Halloween Royal Iming. Táto sada cukrových dekorácií Wilton obsahuje rôzne zábavné halloweenske postavičky.
Balenie obsahuje: 18 g
Cukor, zahusťovadlo: E414, mliečna bielkovina, kyselina: E330, koncentrát (svetlica farbiarska), zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E322, farbivá: E100, E120, E132, E172.
| Alergény | mlieko, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1681 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 401,7 kcal |
| Tuk | 0,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 98 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 1 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
USA
| Výrobca | Wilton |
| EAN | 070896002181 |
| Kód produktu | 070896002181 |