Žlté kačičky sú roztomilé cukrové dekorácie vhodné na všetky vaše hotové koláče, šišky, rožky, zákusky, ale aj poháre. Ozdoby sú určené na okamžité použitie.
Balenie obsahuje: 60 g
Cukor, zemiakový škrob, slnečnicový olej, ryžová múka, farbivá: E101, E172. Leštiaca látka: šelak. Môže obsahovať stopy: lepku (PŠENICA).
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1712 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 409,1 kcal |
| Tuk | 2,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,17 g |
| Sacharidy | 94,7 g |
| - z toho cukry | 89,6 g |
| Bielkoviny | 0,19 g |
| Soľ | 0,01 g |
Spojené kráľovstvo
| Farba | žltá |
| Výrobca | Scrumptious |
| EAN | 2700001253808 |
| Kód produktu | 6449.60 |