Zabavte sa pri zdobení dezertov, pohárov a koláčov týmito červenými cukrovými korálikmi, aby boli vaše výtvory ešte chutnejšie. Vďaka nim budete môcť svojich hostí prekvapiť žiarivo červenými cukrovými ozdobami, ktoré zabezpečia, že vaše koláče budú chutné a elegantné zároveň. Zdobenie neobsahuje lepok ani laktózu. Vhodné aj na cupcakes, torty a iné cukrárske výrobky. 80 g v balení.
Balenie obsahuje: 90 g
cukor, E904, E903, voda, E102, E160a, E129
| Energetická hodnota kJ | 1711 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 408,8 kcal |
| Tuk | 0,7 g |
| - z toho nasýtených | 0,7 g |
| Sacharidy | 99,1 g |
| - z toho cukry | 99,1 g |
| Bielkoviny | 0,0 g |
| Vláknina | 3,0 g |
| Soľ | 0,0 g |
Španielsko
| Farba | červená |
| Výrobca | Dekora |
| EAN | 8435035232751 |
| Kód produktu | 434013 |