Zloženie: cukor 93 %, kukuričný škrob, voda, mliečne bielkoviny, zahusťovadlo E414
Balenie obsahuje: 500 g
cukor 93%, kukuričný škrob, voda, mliečna bielkovina, zahusťovadlo E414
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 1776 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 424,4 kcal |
| Tuk | 5 g |
| - z toho nasýtených | 2,86 g |
| Sacharidy | 93,8 g |
| - z toho cukry | 89,6 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Soľ | 0,1 g |
Česká republika
| Farba | biela |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 2017000029298 |
| Kód produktu | DR-FL258291-05 |