Postriebrené cukrové guľôčky sa používajú v cukrárenskej výrobe na zdobenie tort, zákuskov a dezertov.
Balenie obsahuje: 60 g
pšeničná múka, kukuričný škrob, glukózový sirup, stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza, arabská guma, emulgátor: estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou octovou, farbivá: oxidy železa, oxid titaničitý, zvlhčovadlo: karnaubský vosk. Môže obsahovať stopy orechov.
| Alergény | lepok, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1655 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,5 kcal |
| Tuk | 0,2 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 94,7 g |
| - z toho cukry | 79,3 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Vláknina | 0,4 g |
| Soľ | 1 g |
Poľsko
| Farba | zlatá |
| Výrobca | Dekor Pol |
| EAN | 5902022167615 |
| Kód produktu | 64110 |