Farebné cukrové ozdoby v tvare červených, bielych a ružových srdiečok sa budú skvele vynímať na vianočných koláčoch, cukrovinkách, ale aj na šľahačke, zmrzline a pudingu. Srdiečka môžete použiť podľa vlastnej fantázie. Sú skvelým riešením na zdobenie tematických muffinov a cupcakes. 50 g v balení.
Balenie obsahuje: 50 g
cukor, kukuričný škrob, rafinovaný palmový tuk, voda, zemiakový škrob, ryžová múka, vanilínová aróma, farbivá E120, E100. Nepochádza z geneticky modifikovaných zložiek.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1758 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 420,1 kcal |
| Tuk | 5,55 g |
| - z toho nasýtených | 2,61 g |
| Sacharidy | 90,4 g |
| - z toho cukry | 88,9 g |
| Bielkoviny | 0,85 g |
| Soľ | 0,1 g |
Česká republika
| Farba | červená / ružová / biela |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217871819 |
| Kód produktu | DR-FL25850-1 |