Cukrová dekorácia na tortu Dieťa s cumlíkom, výber farieb ružová a modrá.
biely cukor, vajcový albumín, glukózový sirup, krystalická glukóza, glycerín, zahusťovadlá E 412, E 415, E 46, kukuričný škrob, modifikovaný kukuričný škrob, regulátor kyslosti E 330, regulátor E 200, potravinárska aróma vanilka, citrónová aróma, štetec, barvivo: E 102, E 124, E 132, E 110. Obsahuje rizikové E102, E110, E124, čo môže mať negatívny dopad na situáciu a na druhú stranu.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1465 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 350,1 kcal |
| Tuk | 2 g |
| Sacharidy | 83 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Ukrajina
| Farba | ružová |
| Výrobca | K Decor |
| EAN | 8588008194652 |
| Kód produktu | 23kd |