Cukrová figurka Dievča v Paríži
Tři cukrové zápichy s motívom parfumu, Eiffelovej veže a blondínky. Cukrové zápichy sú určené na dekoráciu tort, rolád alebo muffins.
biely cukor, tekutý škrob, cukrárenský tuk, krystalická glukóza, glycerol, zahusťovadlo E412, E415, E466, modifikovaný kukuričný škrob, regulátor kyslosti, E330 konzervačná látka E 200, potravinárska látka 0, E 124, E 132, E 170. Obsahuje farbivá E102, E124, ktoré môžu mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí
| Energetická hodnota kJ | 1465 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 350 kcal |
| Tuk | 2 g |
| Sacharidy | 83 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
Ukrajina
| Farba | čierna |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 2700001288305 |
| Kód produktu | 285kdblond |