Vneste do svojho domova zábavu s týmito veselými písmenami z tvrdých cukríkov. Posypky sú určené na priame zdobenie, vhodné napríklad na torty, dezerty, rolády alebo cupcakes. Zloženie:
Balenie obsahuje: 45 g
Cukor, voda, zemiakový škrob, slnečnicový olej s vysokým obsahom oleja, ryžová múka, aróma, farbivá: E133, E110, E100, E122
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1712 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 409,1 kcal |
| Tuk | 2,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,17 g |
| Sacharidy | 94,7 g |
| - z toho cukry | 89,6 g |
| Bielkoviny | 0,19 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Holandsko
| Farba | mix |
| Výrobca | Tasty Me |
| EAN | 8718734057260 |
| Kód produktu | TM.2310 |