Balenie obsahuje: 90 g
cukor, pšeničný škrob, dextróza, zemiakový škrob, glukózový sirup, slnečnicový olej, ryžová múka, rastlinný olej (kokosový), mliečna čokoláda [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma ], sušienková náplň [ryžová múka, pšeničná múka, cukor, sladová pšeničná múka,
| Alergény | lepok, orechy, mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 1727 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 412,7 kcal |
| Tuk | 3,3 g |
| - z toho nasýtených | 1,6 g |
| Sacharidy | 93,8 g |
| - z toho cukry | 88,5 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,02 g |
Nemecko
| Farba | modrá / biela / zelená |
| Výrobca | Super Streusel |
| EAN | 4262467251043 |
| Kód produktu | 131701 |