Dekoratívne posypky s pevnou textúrou a miernym leskom. Vysoko kvalitné posypky vyrobené z kalibrovanej cukru a len prírodných farbív. Môžu sa používať na povrchu dortov alebo vložiť do suchých (krehkých) dortov. Výrobok je k dispozícii v širokej škále farieb a príchutí. Skladovanie pred otvorením Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Farba zmesi sa môže počas skladovania zosvetliť.
Balenie obsahuje: 60 g
cukor, ryžová múka, pšeničná múka, cukor, pšeničný slad, soľ, kakaové maslo, farbivá E120, E133, E160c, E141, E161b, leštidlo E904
| Alergény | lepok, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1943 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 464,3 kcal |
| Tuk | 13,6 g |
| - z toho nasýtených | 8,5 g |
| Sacharidy | 82,8 g |
| - z toho cukry | 66,8 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0,4 g |
| Soľ | 0,19 g |
EÚ
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217873479 |
| Kód produktu | DR-5744-60 |