Lahodné čokoládové hobliny limetkové, které jsou zároveň i dekorací na váš dort, cupcake, nebo jakýkoliv další cukrářský výrobek. Čokoládové hobliny s příchutí limetky určené k ozdobení cukrovinek. Jsou jemné a mají lehkou strukturu. Jsou perfektní na zdobení dortů, dortů, cupcaků, zmrzliny a dalších dezertů. Díky své lehké struktuře jsou hoblinky citlivé na vysoké teploty. Z tohoto důvodu by měly být skladovány na suchém a chladném místě, v těsně uzavřeném obalu a chráněny před slunečním zářením.
Balenie obsahuje: 2,5 kg
Cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sušená srvátka, laktóza, emulgátor E322 (slnečnicový lecitín), prírodná vanilková aróma, farbivá E161b, E141.
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2248 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 537,2 kcal |
| Tuk | 29,3 g |
| - z toho nasýtených | 17,5 g |
| Sacharidy | 64 g |
| - z toho cukry | 63,4 g |
| Bielkoviny | 4,2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,19 g |
EÚ
| Farba | zelená |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 2017000001683 |
| Kód produktu | DR-3325643 |