BAM Nutty Banana je pomazánka z kešu orechov a banánov. Dokonalá kombinácia pražených kešu orechov, pražených amerických vlašských orechov, škorice a banánov vytvára krémovú pomazánku, ktorú možno pridať do osviežujúceho smoothie nápoja alebo jednoducho podávať s čerstvým ovocím. Jemné aróma škorice sa dokonale snúbi s krémovou štruktúrou gréckeho jogurtu a okorení chuť vašej raňajky. Vďaka krémovej štruktúre vytvorenej orechmi a banánom je vhodný aj na plnenie palaciniek. Pomazánky pre všetkých mlsných milovníkov čokolády a orechov. Svojou vynikajúcou chuťou vás určite nenechajú ľahostajných. Pomazánky sú vyrobené podľa vynikajúcej receptúry, ktorá vytvára extrémne krémovú a hladkú textúru a pravú chuť pražených kešu. BAM Nutty Banana (200 g) je veľmi chutná pomazánka z kešu orechov a banánov. Kombinácia pražených kešu orechov, pražených amerických vlašských orechov, škorice a banánov vytvára pomazánku, ktorú možno pridať do osviežujúceho smoothie nápoja alebo jednoducho podávať s čerstvým ovocím. Jemné aróma škorice sa skvele snúbi s krémovou štruktúrou gréckeho jogurtu a okorení jeho ľahko nudnú chuť. Vďaka krémovej štruktúre vytvorenej orechmi a banánmi je tiež ideálna na plnenie palaciniek. Po banánovej pomazánke Nutty siahnete, keď zatúžite po chuti banánu s nádychom oreškov a škorice. Pomazánku si môžete vychutnať na raňajky, obed alebo večeru kedykoľvek počas dňa! Hodí sa k palacinkám, ovociu, pečivu alebo proste kúsok chleba. Využijete ju tiež pri pečení na prípravu rôznych dezertov. Možnosti sú nekonečné, pustiú uzdu svojej fantázii a vkusu! Ingrediencie Ako skladovať Skladujte pri teplote 15-20°C v suchu a tme. Teplota v miestnosti by nemala presiahnuť 25°C. Výrobok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Vyhnite sa skladovaniu v chladničke. Pred použitím dobre premiešajte.
Balenie obsahuje: 200 g
kešu orechy 50%, cukor, slnečnicový olej, pekánové orechy 8.5%, banánový prášok 5%, škorica, prírodná aróma, sójový lecitín.
| Alergény | arašidy, sezam, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2376 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 567,7 kcal |
| Tuk | 53,2 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 20,4 g |
| - z toho cukry | 20 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Slovinsko
| Farba | žltá |
| Kategória: | Náplne do praliniek |
| Výrobca | BAM |
| EAN | 3830069845963 |
| Kód produktu | 2154bam |