Exkluzívne farebné cukrové posýpky sú ideálne na zdobenie tort, zmrzliny, dezertov a perníkov na valentínske menu, svadby atď. Zmes je vhodná na zdobenie akéhokoľvek druhu pečiva potiahnutého polevou, krémom alebo dokonca šľahačkou. Je vhodná aj na zdobenie dezertov, ako sú krémy alebo zmrzlina. Vďaka nim môžete vytvoriť luxusné a elegantné dekorácie, linky a záverečné ozdoby.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, škrob, melasa, mastenec, leštidlo Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá E415, E412, E466, strieborný lesk, strieborný pigment, farbivá E120, E122, E124, E132, E155, E174
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1570 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 375,1 kcal |
| Tuk | 5,5 g |
| - z toho nasýtených | 1,5 g |
| Sacharidy | 90 g |
| - z toho cukry | 87 g |
| Bielkoviny | 4,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Farba | biela / Silver / ružová |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217872472 |
| Kód produktu | DR-EX7948-80 |