Loading...

Farebné palety

Praktické farby na palete vám umožnia mať po ruke jedlé farby v širokej škále odtieňov. Používajú sa podobne ako klasické akvarelové farby. Jednoducho namočte štetec do vody alebo alkoholu a namaľujte zvolenú farbu na jedlé dekorácie alebo použite šablóny na vytvorenie ozdobného písma.Vďaka jedinečnej zmesi 100 % jedlých zložiek ich možno maľovať na cukrovú hmotu, marcipán, kráľovskú polevu, čokoládu, maslový krém. Sú odolné proti oderu, čo uľahčuje a zefektívňuje ich používanie. Farby v tejto forme sú veľmi účinné a pri ich používaní sa v podstate nič nestráca (vďaka použitej palete "nevylievame žiadne zvyšky farieb do drezu, ako je to pri miešaní bežných práškových farieb).

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.